Hakkımızda

Galata Konak Hakkında

1975'den bu yan sizlere hizmet veriyoruz.

1975 Yılında Nişantaşı’nda Erol Aki tarafından hizmete açılan Konak Pastanesi Türk ve dünya mutfağı tatlılarının farklı lezzetlerinin sunulduğu menüsü ile Nişantaşı’nda vazgeçilmez işletmelerden birisi olmuştur.1998 yılında Erol Aki’den hizmet bayrağını tüm çocukları devralmıştır.

1998 yılında tarihi Galata Kulesi’nin yakınında tadilat ve restorasyon işlerine başlanan bina Ağustos 2006 yılında Erol Aki’nin çocukları tarafından babalarına ve tüm İstanbul halkına atfen “GALATA KONAK CAFE” olarak hizmete açılmıştır.

Galata Konak’ta İstanbul’u İstanbul yapan gün batımlarını, lezzetli yemekler ve tatlılar eşliğinde dostlarınızla sohbet ederken veya kahvenizi yudumlarken izleyebilirsiniz.

Galata Konak Cafe 60 kişilik kapalı,170 kişilik açık alan kapasitesi ile özel günlerinizde, kutlamalarınızda, kurumsal davetlerinizde talebinizi karşılamaya, sizi eşsiz tarih kokan deniz manzarası ve kaliteli hizmet anlayışı ile ağırlamaya hazırdır.

Tüm İstanbul halkına Galata Konak Cafe’ye “Hoşgeldiniz” diyor; şehrin merkezinde gizli kalmış, sessiz, sakin ve huzur dolu işletmemizi keşfetmenin mutluluğunu doyasıya yaşamasını diliyoruz.

Galata Konak